Navigace:

Úvodní stránka > ZŠ a MŠ > ZŠ a MŠ do r. 2016 > Mateřská škola > Akce > Školní rok 2015/2016 > Jarní procházky- Den Země >


Czechpoint

Mobilní rozhlas

Jarní procházky- Den Země

 Jarní procházky nás nyní nejvíce lákají do lesa. Našli jsme si tam pěkný plácek a děti by tam chtěly chodit každý den. Vždycky nás přemlouvají: " Půjdem na naše místečko?" Jen si musíme dávat pozor na klíšťata, proto nás maminky prosím více prohlížejte. Samozřejmě bychom rádi chodili na zahradu, ale ta se nám nyní opravuje.V lese běháme mezi stromy, přeskakujeme překážky, házíme šiškami na cíl, pozorujeme a posloucháme ptáčky a zvířátka. Naposledy jsme si tam stavěli zahrádky z jarních kytek a různých přírodnin. Oboru máme rádi, proto ji v nejbližších dnech pomůžeme v rámci akce Čistá Vysočina vyčistit od odpadků.

Naše Země nyní slaví svůj svátek.KAŽDÝ JSME JI V KROUŽKU POPŘÁLI A SPOLEČNĚ SI SLÍBILI, ŽE JI DÁME TEN NEJHEZČÍ DÁREK - UKLIDÍME JI OD ODPADKŮ V PŘÍRODĚ.

A tak jsme se jednu středu vypravili v rukavicích hledat věci, které do přírody nepatří. Jen cestou do obory jsme nasbírali plný igelitový pytel. Nyní, když tam jdeme na procházku, jsme rádi, že se nemusíme dívat na odpadky, které tam někdo z nevysvětlitelných důvodů odhodil. Doufáme, že nám okolí Lesonic zůstane dlouho pěkně čisté, však si to NAŠE ZEMĚ zaslouží.