Navigace:

Úvodní stránka > ZŠ a MŠ > ZŠ a MŠ do r. 2016 > Mateřská škola > Akce > Školní rok 2014/ 2015 > Zahájení nového školního roku >


Czechpoint

Mobilní rozhlas

Zahájení nového školního roku

 V mateřské škole je v tomto školním roce zapsáno 28 dětí, škola pracuje podle Školního vzdělávacího plánu - Barevné putování po světě. Každé roční období je barevně sladěno do jedné barvy -  červený pozdzim, modrá zima, zelené jaro, žluté léto. Tento školní rok budeme vést děti k ochraně přírody, mít k přírodě vztah a potřebu ji chránit. Nadále se budeme věnovat pravidlům slušného chování, fixovat schopnost rozlišování mezi dobrým a špatným, učit se mezi sebou domluvit a posoudit své vlastní chování. Rovněž budou zařazovány logopedické chvilky se zaměřením na gymnastiku mluvidel.

Naše dlouhodobé programy  "Co do popelnice nepatří", "Krajina mého života", budou děti provázet po celý školní rok. 

Po prázdninách na děti čekalo zcela nové sociální zařízení v modro hnědém provedení. Můžete se podívat do fotogalerie, jak mají děti v umývárně vše nové. Také se v šatně a  chodbě vyměnila nová podlahová krytina. 

Nyní si nově příchozí děti zvykají na nové prostředí a odloučení od rodičů. Přejeme si, aby děti chodily do školky rády a rodiče,kteří budou spokojeni.