Navigace:

Úvodní stránka > Aktuality > HC Sokol Lesonice - zhodnocení sezóny >


Czechpoint

HC Sokol Lesonice - zhodnocení sezóny

Lesonický hokejový tým HC Sokol Lesonice se i v letošní sezoně 2017/2018 účastnil soutěže Městská liga Moravské Budějovice. V letošním roce tým bojoval v 2. lize této soutěže, ve které celkem odehrál 20 zápasů, kdy 11 z nich bylo vítězných, 1 výhra na samostatné nájezdy, 1 remíza a bohužel i 7 proher. Výsledkem této snahy všech hráčů HC Sokol Lesonice bylo je nejlepší umístění za posledních několik sezon a tím je 2. místo v 2. lize této soutěže. Poslední zápas tým odehrál v neděli dne 4.3.2018, který bohužel nebyl vítězný, ale předešlé vynikající výsledky nám i tak zajistily obdržení poháru soutěže za uvedené druhé místo, ke kterému došlo téhož dne večer. Jelikož se samotného předání poháru účastnila jen skupinka našich nejvěrnějších fanoušků, přikládáme i fotografii z tohoto předání.

Nejlepším střelcem týmu se stal Jan Novák s 25 vstřelenými brankami. Nechvalnou statistiku nejtrestanějšího hráče letos „vyhrál“ Martin Barták s 30 trestnými minutami.

Na závěr bychom chtěli poděkovat Obci Lesonice a Rolnické společnosti Lesonice za podporu našeho týmu a také všem našim věrným fanoušků, kterým jsme doufám letošním umístěním udělali radost. Také doufáme, že letošní umístění je pro ně dostatečnou pozvánkou na příští sezonu, která bude začínat na konci září 2018.

Těšíme se na Vás na zimním stadionu v Moravských Budějovicích.

 

 

Tým HC Sokol Lesonice